Specjalista ds. Planowania Produkcji (opakowania/poligrafia)

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Międzynarodowa firma działająca w branży opakowań dla przemysłu.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne w kierunku poligrafii lub inżynierii produkcji
  • doświadczenie zawodowe w obszarze planowania produkcji
  • preferowane doświadczenie zawodowe w firmie w branży poligraficznej lub opakowaniowej (ze wskazaniem na druk offsetowy)
  • znajomość procesów produkcyjnych w branży poligraficznej (od zakupu materiałów po wysyłkę wyrobu gotowego)
  • umiejętność obsługi systemu SAP
  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • analizowanie danych dotyczących mocy produkcyjnych oraz targetów dziennych
  • analizowanie zdolności produkcyjnych poszczególnych działów
  • współpraca z poszczególnymi komórkami uczestniczącymi w procesie produkcji (od zakupu materiałów po wysyłkę wyrobu gotowego)
  • przygotowywanie planu produkcji z uwzględnieniem aktualnej sytuacji w zakładzie oraz bieżących priorytetów
  • ciągłe ulepszanie procesów produkcji mając na uwadze jak najwyższą jakość i wydajność

  • stabilne zatrudnieni firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • karnet sportowy
  • dopłata do wypoczynku
  • świadczenie finansowe z okazji świąt Bożego Narodzenia
  • kurs języka angielskiego w siedzibie firmy
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • przyjazna atmosfera pracy

Miejsce podjęcia pracy

Łódź

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna