Konstruktor Mechanik

Międzynarodowy wiodący dostawca i producent kompleksowego wyposażenia gospodarstw, zajmujących się chowem krów i produkcją mleka

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek mechaniczny lub mechaniczno-energetyczny
  • minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku konstruktora (mile widziane doświadczenie w branży chłodniczej)
  • znajomość przynajmniej jednego programu do projektowania w 3D (preferowana znajomość Solid Edge)
  • znajomość programu do obliczeń wytrzymałościowych MES
  • mile widziana wiedza z obszaru automatyki
  • wiedza na temat znaku CE
  • umiejętność funkcjonowania w środowisku międzynarodowym oraz w strukturach macierzowych
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • realizacja zleconych projektów zgodnie z założeniami oraz w wyznaczonym terminie
  • konstruowanie nowych wyrobów/przyrządów zgodnie z obecnym stanem wiedzy technicznej oraz obowiązującym prawem, w oparciu o założenia uzgodnione z zamawiającym
  • tworzenie stanowisk testowych
  • prowadzenie badań i testów prototypów oraz nadzorowanie wykonawstwa
  • dokumentowanie wykonywanych zadań (tworzenie dokumentacji technicznej oraz odpowiednich raportów)

Firma oferuje:

  • umowę o pracę z prawami autorskimi
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej organizacji

Miejsce podjęcia pracy

Dobre Miasto k. Olsztyna

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne