Młodszy Specjalista ds. Informatyki

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność programowania poparta doświadczeniem
  • Umiejętność zarządzania bazami danych
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Programowania w środowisku MS .NET będzie atutem
  • Znajomość systemu SAP będzie atutem
  • Znajomość MS Windows Server będzie atutem
  • Znajomość MS SQL Server będzie atutem
  • Znajomość MS Business Intelligence będzie atutem

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie i rozwój aplikacji wspierających systemy produkcyjne
  • Wsparcie systemu MES (Manufacturing Execution System)
  • Analiza błędów występujących w systemach i ich usuwanie
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z urządzeniami i aplikacjami w obszarach informatycznych
  • Dostarczanie serwisu zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami
  • Poszukiwanie ulepszeń w zakresie poprawy wydajności i efektywności serwisu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i procedur w zakresie IT
  • Uczestnictwo w projektach

Firma oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwości osobistego rozwoju
  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia
  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

Miejsce podjęcia pracy

okolice Łodzi

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna