Specjalista w Dziale Organizacji Pilotażowej

Volkswagen jest jednym z największych Producentów samochodów na świecie - a wspólnie z Wami jest na drodze do stania się numerem 1 w przyszłości. Innowacyjne technologie cechują nie tylko nasze produkty, lecz również procesy ich powstawania. A ponieważ każdy Volkswagen jest tak dobry, jak ludzie, którzy za nim stoją, każdemu pojedynczemu pracownikowi oferujemy optymalne perspektywy rozwojowe.

Dział Organizacji Pilotażowej Marki Volkswagen Samochody Użytkowe zajmuje się wdrażaniem nowych produktów do produkcji seryjnej oraz analizowaniem problemów procesowych, jakościowych, konstrukcyjnych powstających w trakcie budowy auta. Firma zatrudni pracownika na ww. stanowisko:

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe techniczne (preferowane kierunki: Budowa Maszyn, Inżynieria Produkcji, Maszyny robocze i pojazdy, Automatyka i pokrewne)
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • znajomość obsługi programów: MS Office, Catia V5
  • znajomość technik łączenia elementów blaszanych
  • znajomość technik połączeń stosowanych w budowie maszyn i pojazdów
  • umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej
  • znajomość budowy i funkcjonowania auta
  • mile widziane doświadczenie zawodowe związane z wdrażaniem nowych produktów do produkcji seryjnej
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy
  • nastawienie na wysoką jakość pracy i ciągłe doskonalenie
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych oraz pracy za granicą
  • gotowość do współpracy w grupie międzynarodowej
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie nowych produktów, projektów do produkcji seryjnej
  • samodzielne prowadzenie projektów w obszarze montażu, spawalni / lakierni
  • analizowanie problemów technicznych, jakościowych z produkcji seryjnej, definiowanie środków zaradczych oraz kontrola ich skuteczności
  • sporządzanie dokumentacji w zakresie pełnionych obowiązków
  • kreowanie propozycji rozwiązań do poprawy produktu w zakresie jakości i procesów

Miejsce podjęcia pracy

Poznań / Września

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne