Project Manager (tworzywa sztuczne, automotive)

Klient Banku Danych o Inżynierach - producent komponentów technicznych z tworzyw sztucznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • doświadczenie w branży tworzyw sztucznych
  • znajomość problematyki związanej z formami wtryskowymi i procesami produkcyjnymi także złożonymi (np. spawanie, montaż, itp.)
  • umiejętność czytania i oceny rysunków technicznych
  • umiejętność przygotowywania kosztorysów / ofert dla klientów
  • znajomość i doświadczenie w zakresie project management (metoda APQP)
  • znajomość charakterystycznych dla branży motoryzacyjnej narzędzi i norm jakościowych ISO TS, APQP, PPAP, FMEA
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziana znajomość języka niemieckiego)
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne (liczne kontakty z klientami)
  • wysoki poziom umiejętności handlowych i negocjacyjnych
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem
  • bardzo dobra obsługa komputera ( pakiet MS Office)
  • prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

  • analizowanie zapytań ofertowych od klientów oraz przygotowywanie ofert
  • prowadzenie negocjacji z klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz realizacja założonych celów sprzedażowych
  • prowadzenie projektów nowych uruchomień od fazy wstępnej kontaktu z klientem do rozpoczęcia produkcji seryjnej
  • kierowanie zespołem projektowym oraz ścisła współpraca z innymi działami (R&D, sprzedaż, marketing, finanse)
  • koordynacja prób, testów, walidacji zgodnie z APQP i wymaganiami klienta
  • analiza wymagań klienta, tj. dokumentacji technicznej, specyfikacji, norm, rysunków
  • analiza możliwości wykonawczych, potrzeb inwestycyjnych, mocy produkcyjnych

Firma oferuje:

  • możliwość podjęcia stałej pracy w krótkim terminie
  • rozwój zawodowy

Miejsce podjęcia pracy

Grodzisk Mazowiecki

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne