Starszy Programista

Opis pracodawcy:

Bank Danych o Inżynierach - Doradztwo Personalne.

Wymagania:

  • biegła znajomość programowania obiektowego w PHP, języka SQL oraz JavaScript
  • znajomość języka Java i środowiska Java EE (Spring, Hibernate, Maven)
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych przy użyciu języka PHP lub Java poparte kilkoma komercyjnymi projektami
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość przynajmniej jednego IDE (Eclipse, NetBeans), praktyczna znajomość SVN
  • znajomość baz danych MySQL i PostrgeSQL od strony administracyjnej
  • kreatywność i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • mile widziana znajomość frameworków Symfony i jQuery
  • mile widziana znajomość środowiska Linux/ Unix od strony administracyjnej (Apache, FTP, DHCP, DNS, Samba, SSL, Postfix, bazy danych SQL)
  • mile widziana znajomość środowiska Windows Server, środowiska .NET

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i modernizacja serwisów internetowych i intranetowych (PHP, Java)
  • administracja, rozwój i optymalizacja baz danych

  • pracę w młodym dynamicznym zespole w biurze w centrum Warszawy
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • udział tworzeniu i wdrażaniu nowatorskich aplikacji internetowych i intranetowych

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna