Kierownik Serwisu

Firma ETC plus sp. z o.o. w Ostrowcu Świętokrzyskim specjalizująca się w systemach zasilania dla sektorów energetyki, przemysłu i telekomunikacji poszukuje kandydatów na stanowisko kierownik serwisu, miejsce pracy Ostrowiec Św.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane elektryczne
  • doświadczenie w serwisie produktów i usług
  • uprawnienia SEP do 1 kV D
  • umiejętność wykorzystania narzędzi informatycznych do organizacji pracy grup serwisowych
  • znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność
  • gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych
  • kreatywne podejście do zadań
  • umiejętność łączenia pasji inżynierskich z talentami organizacyjnymi
  • zdolności analityczne i umiejętność zarządzania budżetem
  • mile widziane udokumentowane sukcesy zawodowe

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie klientom Firmy wykonania usług technicznych i serwisowych na konkurencyjnym poziomie jakościowym i kosztowym w akceptowanym przez klientów terminie
  • kierowanie pracami działu i zarządzanie podległymi pracownikami
  • nadzór nad procesem obsługi serwisowej
  • nadzór organizacyjny nad świadczonymi usługami technicznymi w zakresie terminów, kosztów i standardów bezpieczeństwa
  • zarządzanie zasobami technicznymi działu
  • przygotowywanie planów rozwoju usług oraz związanych z tym inwestycji w obrębie kierowanego działu
  • raportowanie stanu realizacji zleceń i poziomu obciążenia grup serwisowych
  • współpraca z działami projektów i operacji w zakresie wyceny pozycji usługowych w ofertach

  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się branży elektroenergetycznej
  • perspektywę rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • stabilną pracę w grupie specjalistów ETC Group, organizacji o ponad 30 letniej tradycji
  • atrakcyjne warunki pracy oraz nowoczesne metody pracy

Miejsce podjęcia pracy

Ostrowiec Świętokrzyski

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne