Specjalista ds. Raportowania i Wdrożeń

Klient Banku Danych o Inżynierach, międzynarodowa firma serwisowa zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w dziedzinie informatyki (mile widziane kierunki związane z bazami danych)
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość baz danych (MS SQL, PL/SQL)
  • bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel)
  • zdolności do efektywnej komunikacji i pracy w zespole
  • umiejętność współpracy z użytkownikami
  • dobra organizacja czasu pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Zakres obowiązków:

  • opieka nad podległym obszarem biznesowym w zakresie utrzymania bazy danych oraz raportowania
  • bieżący nadzór i rozwijanie systemu informatycznego w firmie
  • przygotowywanie bieżących raportów i analiz
  • udział w ciekawych projektach biznesowych (wsparcie IT, analiza biznesowa, programowanie w SQL)
  • wsparcie integracji z systemami firm zewnętrznych

Firma oferuje:

  • pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • możliwość rozwijania swoich kompetencji
  • możliwości budowania dalszej kariery zawodowej w strukturach firmy
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia i świadczeń pozapłacowych
  • preferowana własna działalność gospodarcza lub umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu

Miejsce podjęcia pracy

okolice Warszawy

pełny etat

Rodzaj umowy

samozatrudnienie

Wyjazdy

praca stacjonarna