Programista Java

Transition Technologies jest firmą o całkowicie polskim kapitale, jednym z największych w kraju producentem i integratorem oprogramowania. Swoje produkty i usługi kierujemy głównie do kręgu odbiorców przemysłowych, sektora energii i gazu oraz automatyki przemysłowej w Polsce i na świecie. Zatrudniamy prawie 600 osób w siedmiu oddziałach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu, Ostrowie Wielkopolskim, Lublinie, Łodzi, Kielcach i Białymstoku, a także za granicą: na Ukrainie, w Niemczech i USA. Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: inżynierowie, informatycy, testerzy, programiści Java, C++, C#, .NET, iOS, eksperci Oracle i managerowie IT. Tworzą oni zgrany zespół ludzi, którzy profesjonalnie podchodzą do wykonywanych zadań, chętnie podnoszą swoje kwalifikacje i poszukują innowacyjnych rozwiązań.

Wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność programowania w Javie oraz znajomość zagadnień programowania obiektowego
  • doświadczenie w tworzeniu oraz rozwijaniu aplikacji webowych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość wzorców projektowych
  • znajomość technologii: JSP, servlets, JavaScript, ExtJS, SQL
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • znajomość języka niemieckiego, francuskiego mile widziana

Zakres obowiązków:

  • analiza wymagań klienta
  • opracowywanie projektu oprogramowania wraz z dokumentacją techniczną
  • implementacja rozwiązań biznesowych opartych o technologie Java
  • integrowanie rozwiązań z istniejącymi systemami PLM
  • testowanie tworzonego oprogramowania

  • zaawansowany i intensywny program szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych
  • pracę w międzynarodowych i doświadczonych zespołach dla największych światowych korporacji przemysłowych z branży Aerospace & Defence
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny - wczasy pod gruszą, paczki świąteczne, karnety na ośrodki sportowo-rekreacyjne, kursy językowe
  • elastyczny czas pracy

Miejsce podjęcia pracy

Łódź

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne