Programista JavaScript/Java

Transition Technologies jest firmą o całkowicie polskim kapitale, jednym z największych w kraju producentem i integratorem oprogramowania. Swoje produkty i usługi kierujemy głównie do kręgu odbiorców przemysłowych, sektora energii i gazu oraz automatyki przemysłowej w Polsce i na świecie. Zatrudniamy prawie 600 osób w siedmiu oddziałach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu, Ostrowie Wielkopolskim, Lublinie, Łodzi, Kielcach i Białymstoku, a także za granicą: na Ukrainie, w Niemczech i USA. Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: inżynierowie, informatycy, testerzy, programiści Java, C++, C#, .NET, iOS, eksperci Oracle i managerowie IT. Tworzą oni zgrany zespół ludzi, którzy profesjonalnie podchodzą do wykonywanych zadań, chętnie podnoszą swoje kwalifikacje i poszukują innowacyjnych rozwiązań.

Wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości języków programowania: Java, Java Script, HTML, CSS
  • dobrej znajomości WebServices (REST i SOAP)
  • dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację
  • chęci i umiejętności szybkiego uczenia się
  • kreatywności przy tworzeniu oprogramowania
  • dodatkowym atutem będzie znajomość AngularJS, jQuery, Git, JBoss

Zakres obowiązków:

  • analiza wymagań klienta
  • opracowywanie projektu oprogramowania wraz z dokumentacją techniczną
  • implementacja rozwiązań biznesowych opartych o technologie Java i JavaScript
  • realizacja projektów w ramach działu R&D

  • ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • rozwojową pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi w dziale R&D
  • zaawansowany program szkoleń
  • stabilność zatrudnienia
  • karnety na ośrodki sportowo-rekreacyjne (nielimitowany dostęp do ponad 2000 obiektów)
  • kursy językowe w biurze (jęz. francuski, jęz. niemiecki)
  • elastyczny czas pracy

Miejsce podjęcia pracy

Łódź

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne