Specjalista ds. Kontroli Jakości

Producent oraz dystrybutor profesjonalnych systemów zamocowań budowlanych. Od 20 lat rozwijamy sprzedaż na rynku polskim i europejskim, będąc rzetelnym partnerem dla naszych kontrahentów i współpracowników.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie zawodowe w obszarze kontroli jakości/produkcji min. 3 lata
  • znajomość procesów certyfikacji i nadzór nad zakładową kontrolą produkcji (ZKP)
  • znajomość obsługi urządzeń pomiarowych
  • znajomość zasad rysunku technicznego
  • znajomość obsługi pakietu MS Office, AutoCAD
  • uprawnienia audytora wewnętrznego systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008
  • biegła znajomość j.angielskiego w mowie i piśmie
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • komunikatywność

Zakres obowiązków:

  • poznanie i weryfikacja zagadnień związanych z procedurami zakładowej kontroli produkcji
  • badanie i sporządzanie ustalonej dokumentacji w zakresie wymogów związanych z procedurami zakładowej kontroli produkcji
  • umiejętność obsługi urządzeń laboratoryjnych w ramach powierzonego zakresu zadań
  • sporządzanie i aktualizacja Deklaracji Zgodności
  • realizacja reklamacji jakościowych
  • kontrola jakości dostaw

Firma oferuje:

  • ciekawą pracę w branży technicznej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilną formę zatrudnienia
  • motywujący system wynagrodzeń

Miejsce podjęcia pracy

Gdynia

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne