Programista JEE

Grupa Kapitałowa BEST S.A. to jedna z czołowych firm na polskim rynku usług finansowych, ekspert w dziedzinie obrotu i zarządzania wierzytelnościami, twórca jednego z pierwszych funduszy sekurytyzacyjnych na rynku. Zajmujemy się kompleksowym zarządzaniem portfelami wierzytelności nieregularnych. Jesteśmy jedną z największych firm na Pomorzu (8 miejsce pod względem wyników finansowych za 2013 r. wg rankingu opublikowanego w Dzienniku Bałtyckim) i jedną z trzech największych z branży w kraju. Na rynku finansowym działamy od dwudziestu lat, w tym od siedemnastu obecni jesteśmy na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Wymagania:

  • zakres wykorzystywanych technologii to: JEE, EJB, Hibernate, REST, SQL, JSF (PrimeFaces)
  • w zespole dużą wagę przykłada się do TDD (Arquilian, JUnit) i code review (FishEye i Crucible)
  • aktualnie wykorzystywane narzędzia to: InteliJ, Jenkins, SonarQube, GIT, JIRA, stąd mile widziana jest również ich znajomość. Zespół pracuje w Scrumie

Zakres obowiązków:

  • praca przy projekcie budowy korowego systemu wspierającego procesy biznesowe w Grupie Kapitałowej BEST S.A.

Firma oferuje:

  • pracę w grupie pasjonatów i profesjonalistów
  • pracę z nowoczesnymi technologiami informatycznymi
  • udział w ciekawych, strategicznych dla firmy projektach
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji
  • realny wpływ na podejmowane działania
  • elastyczne godziny pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B (w zależności od preferencji Kandydata)
  • dofinansowanie do karty Benefit Multisport

Miejsce podjęcia pracy

Gdynia

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie, kontrakt

Wyjazdy

praca stacjonarna