Administrator Systemów IT

Firma będąca liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub telekomunikacyjnym
  • co najmniej 2 letniego doświadczenia na stanowisku administratora systemów lub podobnym
  • doświadczenie oraz dobra znajomość w co najmniej 2 obszarach spośród wymienionych niżej:
    • zarządzanie bazami danych - MS SQL Server
    • konfigurowanie i optymalizacja aplikacji działających w oparciu o WWW
    • zarządzanie sieciami LAN/WAN - CISCO
    • instalacja i konfiguracja usług w oparciu o systemy Linux
    • środowisko VMWare w zakresie zarządzania i utrzymania
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • umiejętność pracy z wieloma zadaniami i wyznaczania priorytetów,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne - w mowie i piśmie, terminowość, dokładność, skrupulatność

Zakres obowiązków:

  • instalacja i konfiguracja oprogramowania systemowego oraz biznesowego
  • instalacja i konfiguracja sprzętu sieciowego oraz serwerowego
  • konfiguracja interfejsów wymiany danych pomiędzy systemami w celu zapewnienia właściwego przepływu informacji
  • konfiguracja systemów wirtualizacji i mechanizmów wysokiej dostępności usług
  • współpraca z innymi zespołami IT w zakresie wykonywanie testów wdrażanych usług
  • reagowanie na zgłoszenia informatyczne oraz automatyczne powiadomienia podczas dyżuru informatycznego pełnionego poza godzinami pracy zgodnie z wyznaczonym grafikiem
  • analizowanie i docelowe rozwiązywanie problemów wpływających na niezawodność usług IT
  • realizacja zadań w ramach projektowych dotyczących istniejącej lub wymaganej infrastruktury IT

Firma oferuje:

  • możliwość rozwoju i awansu
  • szkolenia stacjonarne i online, szkolenia specjalistyczne, program rozwoju talentów
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna