Inżynier ds. Techniczno - Handlowych

Opis pracodawcy:

Dystrybutor urządzeń znanej marki automatyki przemysłowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: automatyka, robotyka, mechatronika, elektrotechnika)
  • Doświadczenie na stanowisku handlowym w branży automatyki przemysłowej
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych
  • Dobra znajomość rynku automatyki przemysłowej
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizowania czasu pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż elementów automatyki przemysłowej
  • Doradztwo techniczne w zakresie doboru odpowiednich komponentów oraz kompletnych rozwiązań systemów automatyki przemysłowej
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Tworzenie ofert cenowych
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu w regionie woj. zachodniopomorskiego, lubuskiego, wielkopolskiego

Firma oferuje:

  • Ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Miejsce podjęcia pracy

woj. wielkopolskie

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy