Specjalista/Inspektor Nadzoru Nr Ref.: SIN/2015

Dyrektor Muzeum Warszawy ogłasza nabór kandydatów na 2 wolne stanowiska pracy w
Muzeum Warszawy
Rynek Starego Miasta 28-42
00-272 Warszawa
Specjalista/Inspektor nadzoru (Projekt pn. "Modernizacja, konserwacja oraz digitalizacja obiektów zabytkowych siedziby głównej Muzeum Warszawy (NMF, EOG)" czas trwania projektu przewidziany do 30.04.2016 r.).

Wymagania:

Wymagania niezbędne:

  • min. 3 lata stażu pracy na stanowisku inspektora nadzoru
  • wykształcenie wyższe na kierunku Architektura, Budownictwo lub Inżynieria Sanitarna
  • uprawnienia konstrukcyjno budowlane - projektowe i wykonawcze bez ograniczeń lub uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjno-inżynieryjnej w zakresie sieci i instalacji sanitarnych bez ograniczeń
  • umiejętność obsługi komputera: Windows, MS Office - Word, Excel, CAD, Internet
  • znajomość regulacji prawnych wymaganych do podjęcia pracy na stanowisku
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
  • niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • obywatelstwo polskie

Wymagania dodatkowe:
  • min 3 lata stażu pracy na stanowisku projektanta
  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w projektowaniu architektury, konstrukcji lub wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania oraz nadzorze nad realizacją takich projektów
  • doświadczenie z dofinansowaniami unijnymi przy projektach inwestycyjnych
  • doświadczenie w projektowaniu oraz nadzorowaniu inwestycji w obiektach wpisanych do rejestru zabytków

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie, kontrolowanie i nadzorowanie pracy inspektorów nadzoru oraz prawidłowości wykonania technicznego projektu zgodnie z przyjętą dokumentacją projektową
  • przygotowywanie sprawozdań dotyczących przebiegu i prawidłowości prowadzonych prac dot. realizacji inwestycji
  • przygotowywanie opisów przedmiotów zamówień do postępowań przetargowych w zakresie projektowania i realizacji inwestycji
  • prowadzenie nadzoru nad terminową realizacją inwestycji budowlanej ze strony inwestora bezpośredniego
  • udział w odbiorach technicznych końcowych i etapów inwestycji
  • udział w odbiorach i weryfikacji dokumentacji projektowej i powykonawczej dot. inwestycji
  • przygotowywanie opracowań dotyczących sprawozdań w trakcie trwania i po procesie inwestycyjnym
  • udział w projektowaniu założeń do inwestycji oraz opracowywanie harmonogramów rzeczowo - finansowych inwestycji planowanych przez Muzeum Warszawy
  • uczestniczenie w komisjach gwarancyjnych i usterkowych
  • wsparcie techniczne w sprawach bieżących problemów eksploatacyjnych budynków Muzeum

  • informacja o warunkach pracy na danym stanowisku: miejsce pracy: w budynku i poza nim. Bezpieczne warunki pracy na stanowisku. Budynek uniemożliwia poruszanie się wózkiem inwalidzkim. W pomieszczeniu pracy przejścia do stanowiska pracy uniemożliwiają poruszanie się wózkiem inwalidzkim. Toaleta niedostosowana do poruszania się wózkami inwalidzkimi. Stanowisko pracy: stanowisko pracy związane jest z pracą przy komputerze, pracą na wysokości powyżej 3 m, przemieszczaniem się wewnątrz budynku i w terenie oraz rozmowami telefonicznymi.

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna