Specjalista ds. Zakupów Strategicznych

Roto Okna Dachowe jest jednym z wiodących na świecie producentów okien dachowych, akcesoriów i schodów strychowych. Głównymi punktami firmy są 2 zakłady produkcyjne: pierwszy w Bad Mergentheim w Niemczech z 700 pracownikami oraz drugi w Lubartowie (woj. lubelskie) gdzie pracuje 450 pracowników. W codziennej pracy wszyscy realizujemy główną zasadę Roto: "Więcej swobody. Więcej komfortu." Wynikiem tego wyjątkowego zaangażowania jest odznaczenie i tytuł "Budowlana Firma Roku 2012".

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze zakupów strategicznych
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego w mowie i piśmie
  • wykształcenie wyższe: preferowane ekonomia lub techniczne
  • doświadczenie w negocjacjach
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy po presją czasu
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • mile widziane: min. podstawowa znajomość programu SAP

Zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie dostawców komponentów produkcyjnych oraz wybór najbardziej optymalnych źródeł dostaw na rynku polskim i rynkach międzynarodowych
  • prowadzenie negocjacji warunków współpracy oraz umów handlowych,
  • szukanie rozwiązań pozwalających na redukcję kosztów
  • utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi

Firma oferuje:

  • ambitne i odpowiedzialne zadania
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • stabilność zatrudnienia w przyjaznej atmosferze
  • profesjonalną ofertę szkoleń gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy

Miejsce podjęcia pracy

Lubartów

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy