Planista Projektów Produkcyjnych

GE Energy Management działa w sektorze energetycznym poprzez rozwijanie technologii, pomagających lepiej i bezpieczniej rozwiązywać problemy naszych klientów. Z 7,3 miliardami dolarów zysku w 2013 roku jesteśmy jednym ze światowych liderów w transmisji, dystrybucji i konwersji energii. Biznes GE Energy, do którego w Polsce należą fabryki w Bielsku Białej, Kłodzku oraz Łodzi, gdzie znajduje się również Globalne Centrum Finansowe naszego biznesu, to międzynarodowy lider w globalnej produkcji i sprzedaży urządzeń i aparatów mających zastosowanie w dystrybucji, ochronie, monitorowaniu, transformacji, przetwarzaniu energii niskiego i średniego napięcia oraz kompletnych rozwiązaniach procesów produkcyjnych i systemów automatyki sterowania.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie lub pokrewne)
  • umiejetność pracy pod presją czasu oraz koordynacji wielu zadań
  • umiejetność współpracy w zespole skladającym się z różnych funkcji zaangażowanych w realizację projektu
  • umiejętność analizy i szybkiego rozwiązywania problemów
  • doświadczenie w zarządzaniu wieloma projektami
  • doskonale rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • doskonała znajmość programu MS Office
  • płynna znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie oraz kontrola aktualnych zamowień klientów
  • definiowanie kluczowych etapów projektów wraz z terminami ich realizacji, monitorowanie postepów
  • koordynacja projektów i współpraca z komórkami sprzedaży, inżynierami ds. ofert, planistami produkcji, specjalistami ds zakupów, logistyką
  • koordynacja pracy z perspektywy montazu produktow na oddzialach produkcyjnych wraz z ich technicznymi odbiorami
  • usprawnianie procesów z zakresu zarządzania projektami "equipment" z perspektywy skrócenia czasu ich realizacji, zgodności ze specyfikacją techniczną oraz dokumentacją
  • monitorowanie procedur związanych z realizacją kazdego etapu projektu, kontrola postepów i komunikowanie ewentualnych problemów w procesie realizacji projektu i podejmowanie koniecznych dzialań
  • identyfikacja przyczyn problemów oraz ich eliminacja poprzez usprawnianie wewnetrznych procesów
  • obsługa klientow zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych

  • pracę w jednej z największych międzynarodowych korporacji - lidera w branży elektrycznej
  • możliwość rozwoju zawodowego u boku profesjonalistów

Miejsce podjęcia pracy

Bielsko Biała

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne