Kierownik Działu Przygotowania Produkcji i Kosztorysowania

Klient Banku Danych o Inżynierach, firma budowlana poszukuje osób na stanowisko:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane
  • min 2-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Działu Przygotowania Produkcji i Kosztorysowania
  • znajomość branży budowlanej
  • znajomość ustawy PZP, KPA, KC, prawo budowlane
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • umiejętność przygotowania przedmiarów i kosztorysów
  • wymagane dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność zarządzania pracą zespołu
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

  • kierowanie pracą zespołu
  • zarządzanie i przygotowywanie ofert przetargowych
  • nadzorowanie i kontrolowanie realizacji zadań
  • rozwijanie kompetencji oraz kwalifikacji pracowników
  • analiza i sprawdzanie budżetu ofertowego
  • negocjacje z podwykonawcami

Firma oferuje:

  • samodzielność i odpowiedzialność
  • zaangażowanie, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy

Miejsce podjęcia pracy

woj.kujawsko-pomorskie

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne