Specjalista ds. Techniczno-Handlowych

Przedsiębiorstwo KLIMAWENT powstało w 1992 r. Produkujemy wentylatory, odciągi stanowiskowe, odsysacze spalin, urządzenia filtrowentylacyjne oraz wiele innych urządzeń przeznaczonych do obsługi uciążliwych procesów technologicznych. Firma stawia na innowacyjność rozwiązań, funkcjonalność, wysoką jakość produkowanych wyrobów, ale także nowatorskie podejście do zarządzania. Od ponad 20 lat jesteśmy liderem na rynku polskim i światowym w branży filtrowentylacyjnej. Asortyment produkcyjny liczy ponad 120 wyrobów - wszystkie są dziełem autorskim naszego zespołu konstruktorów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera
  • preferowane: doświadczenie w branży wentylacyjnej, znajomość języków obcych (angielski, niemiecki)

Zakres obowiązków:

  • udzielanie klientom informacji techniczno-handlowej
  • opracowywanie ofert, projektów i umów realizacyjnych
  • wyjazdy służbowe w celu rozpoznawania tematów bezpośrednio u klienta
  • nadzór autorski nad realizowanymi zleceniami
  • udział w odbiorach technicznych zrealizowanych robót

Firma oferuje:

  • pracę stałą w oparciu o umowę o pracę
  • zatrudnienie w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce podjęcia pracy

Gdynia

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne