Konstruktor Mechanik

Międzynarodowy, wiodący dostawca i producent wyposażenia nowoczesnych gospodarstw rolnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek mechaniczny lub mechaniczno-energetyczny)
  • 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość przynajmniej jednego programu do projektowania w 3D (preferowana znajomość Solid Edge)
  • Mile widziana znajomość programu do obliczeń wytrzymałościowych MES
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność funkcjonowania w środowisku międzynarodowym oraz w strukturach macierzowych
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne (wykazywanie inicjatywy w realizacji zadań, wysokie umiejętności komunikacyjne)

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zleconych projektów z obszaru systemów karuzelowych (rotary systems) i opieki posprzedażnej różnych produktów (PCA)
  • Nadzorowanie wykonanych prototypów oraz ich testowanie w laboratorium i na farmach
  • Instalowanie prototypów na farmach
  • Dokumentowanie wykonywanych zadań (tworzenie dokumentacji technicznej oraz odpowiednich raportów)

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę z prawami autorskimi
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnym
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji

Miejsce podjęcia pracy

Wrocław

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne