Projektant Elektronik-Programista (Test Development Engineer)

Jabil jest jednym z największych światowych producentów elektroniki na zlecenie. Działamy w branżach: elektroniki użytkowej, telekomunikacji, motoryzacyjnej, medycznej, komputerowej oraz energii odnawialnej. Firmę cechuje dbałość o rozwój pracowników, silna pozycja finansowa, najnowsze technologie.
Szukamy kandydatów do Działu Test Development, który skupia zgrany zespól pasjonatów zajmujących się projektowaniem i budową urządzeń testujących (FVT, ICT) do produkcji produktów elektronicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, telekomunikacja lub pokrewne)
  • praktyczna umiejętność programowania (C#, C/C++, LabView)
  • znajomość technik i systemów pomiarowych
  • znajomość interfejsów komunikacyjnych (RS232, GBIP, LAN, CAN, SPI, I2C)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • projektowanie urządzeń testowych do produkcji elektroniki (hardware, software)
  • wiodący udział w realizacji projektów (od opracowania koncepcji do wdrożenia do produkcji) w tym: zrozumienie wymogów i warunków technicznych, opracowanie koncepcji testu i dobór urządzeń testujących, projekt testera (cześć elektryczna, programistyczna), przygotowanie testów, debug, instalacja, zwolnienie
  • opracowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną
  • współpraca z klientami
  • współpraca z międzynarodowym zespołem specjalistów

  • atrakcyjną pracę w której będziesz mógł realizować się jako elektronik-konstruktor
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz świadczenia dodatkowe
  • realizacja projektów o zasięgu międzynarodowym
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb
  • wsparcie w relokacji

Miejsce podjęcia pracy

Kwidzyn

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna