Inżynier Budynku

Jabil jest jednym z największych światowych producentów elektroniki na zlecenie. Działamy w branżach: elektroniki użytkowej, telekomunikacji, motoryzacyjnej, medycznej, komputerowej oraz energii odnawialnej. Firmę cechuje dbałość o rozwój pracowników, silna pozycja finansowa, najnowsze technologie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość zagadnień związanych z systemem BMS, wentylacją, klimatyzacją, energetyką, mediami, systemami niskoprądowymi
  • znajomość prawa budowlanego, energetycznego
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office, mile widziany AutoCAD)
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawa jazdy kat.B
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie infrastrukturą budynku (HVAC / BMS, Energetyka, Media, Systemy niskoprądowe)
  • analiza awarii, skuteczne ich usuwanie i zapobieganie
  • proponowanie i wdrażanie usprawnień procesów (od analizy kosztowej do pełnego wdrożenia i rozliczenia)
  • planowanie wydatków finansowych na przeglądy, remonty i inwestycje w zakresie infrastruktury

  • pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań
  • udział w ambitnych projektach w międzynarodowym środowisku
  • dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz świadczenia dodatkowe
  • pomoc przy relokacji

Miejsce podjęcia pracy

Kwidzyn

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna