Konstruktor Opakowań/Technolog ds. Wdrożeń Nowych Spakowań

HTL-STREFA S.A. - Lider rynku, światowej klasy innowacyjny producent i eksporter wyrobów medycznych. Firma poszukuje ambitnego kandydata, który zgodnie z określonymi normami ISO i dyrektywami Unii Europejskiej dla wyrobu medycznego realizuje zadania innowacyjno-konstrukcyjne.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wyższe techniczne)
  • doświadczenie technologiczne w zakresie opakowań i wdrożeń
  • znajomość konstrukcji spakowań oraz rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie w zakresie prowadzenia walidacji
  • znajomość programów: Auto CAD 2D, Pakiet Adobe, MS Office
  • doświadczenie pracy w środowisku produkcyjnym
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dokładność, operatywność, wyobraźnia przestrzenna

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i modernizowanie opakowania dla wyrobów medycznych
  • opracowywanie zmian konstrukcyjnych dla sposobów spakowań
  • prowadzenie historii dokumentacji konstrukcyjnej dla wyrobów
  • wdrażanie nowych rozwiązań dla spakowania do produkcji w obszarze walidacji

Firma oferuje:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • rozwój zawodowy w dynamicznie rosnącej organizacji
  • rzetelne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

Miejsce podjęcia pracy

Łęczyca

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna