Inżynier Procesu Produkcyjnego (produkcja elektroniki)

WABCO (NYSE: WBC) jest wiodącym w skali globalnej dostawcą bezpiecznych i wydajnych technologii oraz systemów sterowania do pojazdów użytkowych. Założona prawie 150 lat temu firma WABCO utrzymuje pozycję pioniera najnowocześniejszych technologii elektronicznych, mechanicznych i mechatronicznych dla układów hamowania, stabilizacji i automatycznych skrzyń przekładniowych dostarczanych do światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów i naczep. WABCO osiągnęło w 2013 r. sprzedaż na poziomie 2,7 mld dolarów, a jego siedziba główna mieści się w Brukseli (Belgia). Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej pod adresem www.wabco-auto.com.

Do naszego zakładu we Wrocławiu poszukujemy pracowników na w/w stanowisko.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - kierunek elektronika
  • bardzo dobra znajomość układów elektronicznych
  • bardzo dobra znajomość Visual Basic
  • znajomość systemów CITE (Digital Test)
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z procesem produkcji urządzeń elektronicznych
  • biegła znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • zdolności analityczne
  • minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zdolności organizacyjne i odpowiedzialność
  • praktyczna znajomość zagadnień Six Sigma, Lean

Zakres obowiązków:

  • tworzenie aplikacji testowych
  • projektowanie testów ICT dla nowych produktów
  • tworzenie raportów i analiz dotyczących procesu testowania produktów,
  • doskonalenie aplikacji i procesów testowych w oparciu od Six Sigma Lean

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet medyczny
  • ubezpieczenie NW
  • bogaty pakiet szkoleń

Miejsce podjęcia pracy

Wrocław

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna