Automatyk-Elektronik

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne o kierunku: Automatyka Przemysłowa, Elektronika, Mechatronika lub Elektrotechnika,
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Automatyka w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym,
  • znajomość instalacji elektrycznych,
  • umiejętność czytania schematów zasilania i sterowania,
  • umiejętność obsługi i serwisowania sterowników PLC, napędów elektrycznych przetwornic częstotliwości oraz urządzeń AKPiA,
  • znajomość programów komputerowych Step 5/7 oraz MS Office,
  • znajomość technicznego języka angielskiego lub niemieckiego,
  • uprawnienia energetyczne gr I do 1kV i gr II,
  • umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie czynności konserwacyjno-remontowych przy układach automatyki i zasilania,
  • aktywny udział przy usuwania usterek oraz przeglądach urządzeń zgodnie z ich dokumentacją techniczną,
  • dbanie o powierzony sprzęt kontrolno-pomiarowy, ochronny, narzędzia i elektronarzędzia,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej oraz obsługa programu wspomagającego utrzymanie ruchu,
  • praca w systemie trzyzmianowym.

Firma oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach o umowę o pracę,
  • pracę w nowocześnie zarządzanej organizacji,
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach dokształcających,
  • wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań.

Miejsce podjęcia pracy

Braniewo

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna