Dyrektor Zakładu Mleczarskiego

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Wymagania:

  • Konieczne doświadczenie w zarządzania i prowadzeniu zakładu przetwórstwa mleka,
  • Mile widziane kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w branży FMCG Food,
  • Preferowane wykształcenie wyższe: techniczne.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa odpowiedzialność za wszelkie kwestie związane z zarządzaniem podległym zakładem,
  • Zarządzanie oraz odpowiedzialność za obszar produkcji, jakości, planowania, zakupów i logistyki,
  • Wspieranie Zarządu w procesie planowania, opracowywania oraz wdrażania strategii operacyjnej we wszystkich aspektach działalności podległego obszaru,
  • Bieżąca weryfikacja celów i planów produkcyjnych, aktywny udział w tworzeniu i usprawnianiu funkcjonujących raportów i analiz,
  • Zapewnienie sprawnego i efektywnego działania organizacji,
  • Zarządzanie płynnością procesów produkcyjnych,
  • Planowanie i zarządzanie zasobami ludzkimi,
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie, w tym z Centralą.

Firma oferuje:

  • Interesująca i odpowiedzialna praca w ramach organizacji,
  • Możliwość realizacji nowych projektów oraz wdrażania własnych rozwiązań,
  • Stanowisko wyposażone adekwatnie do zajmowanej funkcji,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę, kontrakt menedżerski lub inną formę do uzgodnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.

Miejsce podjęcia pracy

województwo mazowieckie

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy