Konstruktor

Klient Banku Danych o Inżynierach - firma produkująca elementy i podzespoły maszyn dla różnych gałęzi przemysłu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym (preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn)
  • Doświadczenie przy konstruowaniu osłon, obudów, kabin do maszyn i urządzeń (mile widziane dla przemysłu obrabiarkowego, spożywczego lub opakowaniowego)
  • Praktyczna umiejętność konstruowania detali z blach (wymagane)
  • Znajomość zasad konstrukcji maszyn przy wykorzystaniu elementów wykonanych z blach
  • Praktyczna umiejętność pracy w środowisku CAD- SolidWorks, Auto CAD
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodne komunikowanie się z zagranicznym klientem
  • Znajomość norm dotyczących bezpieczeństwa maszyn

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i wdrażanie nowych produktów ( przede wszystkim kabin przemysłowych)
  • Rozwiązywanie zadań i problemów technicznych związanych z konstrukcją kabin
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Aktywny udział w rozwijaniu nowych produktów firmy

Firma oferuje:

  • Pracę w woj. mazowieckim
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny
  • Możliwy awans na stanowisko Lidera Działu

Miejsce podjęcia pracy

Radom

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne