Kierownik Działu Konstrukcyjno-Technologicznego

Opis pracodawcy:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz w kierowaniu zespołem inżynierów,
  • stosowne uprawnienia budowlane w zakresie projektowania konstrukcji
  • dobra znajomość programu AutoCad i/lub innych,
  • znajomość metod projektowania, technologii warsztatowych oraz procedur kontroli jakości
  • znajomość przepisów prawa budowlanego, norm
  • samodzielność i operatywność w działaniu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Zakres obowiązków:

  • kierowanie zespołem konstruktorów i technologów,
  • koordynacja prac działu - przydzielanie i rozliczanie zadań,
  • sprawdzanie dokumentacji projektowej,
  • tworzenie dokumentacji technicznych produktów, DTR, instrukcji,
  • tworzenie nowych standardów i rozwiązań
  • opracowywanie i rozwijanie standardów zakładowych,
  • prowadzenie szkoleń dla personelu.

Firma oferuje:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Miejsce podjęcia pracy

Gorlice

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna