Specjalista ds. Serwisu

Wielton S.A. to firma produkcyjno-handlowa w branży naczepowej. Współpracujemy z takimi potentatami przemysłu motoryzacyjnego jak MAN, VOLVO, SCANIA, RENAULT, IVECO. Otrzymaliśmy od Ministerstwa Gospodarki wyróżnienie "Orzeł eksportu", przyznawane przedsiębiorstwom najprężniej rozwijającym sprzedaż za granicą. Rozwój firmy jest możliwy dzięki naszym Pracownikom, zatrudniamy ponad 1100 osób.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (lub w trakcie studiów)
  • dobra znajomość j. angielskiego (wykorzystywany w codziennej pracy z kooperantami zagranicznymi)
  • mile widziana znajomość j. rosyjskiego i/lub francuskiego
  • doświadczenie w zakresie mechaniki, techniki, motoryzacji
  • dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie związane z obsługą reklamacji
  • rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • umiejętność efektywnej współpracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • inicjatywa, samodzielność, terminowość
  • dyspozycyjność do częstych podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • weryfikowanie, rozliczanie i analiza napraw gwarancyjnych
  • doradztwo techniczne dla klientów
  • współpraca z dostawcami części zamiennych
  • zlecanie ekspertyzy uszkodzonych części oraz reklamacji
  • częściowa praca w terenie w zakresie weryfikacji napraw gwarancyjnych
  • współpraca z Działem Konstrukcyjno-Technologicznym, Produkcji, Sprzedaży, Kontroli jakości

Firma oferuje:

  • pracę w dużej, innowacyjnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • motywujący system wynagrodzenia
  • dofinansowanie przez firmę szkoleń zawodowych, kursów językowych, studiów podyplomowych, zajęć sportowych, posiłków w stołówce firmowej

Miejsce podjęcia pracy

Wieluń

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy