Koordynator Robót - konstrukcje stalowe

Mostostal Warszawa S.A., jesteśmy firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona - hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 30.000 pracowników w 30 krajach na świecie.

Wymagania:

  • doświadczenie w nadzorowaniu robót w zakresie montażu konstrukcji stalowych
  • doświadczenie w pracy przy dużych projektach, preferowane projekty przemysłowe - fabryki, elektrownie itp.
  • uprawnienia wykonawcze w branży konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dobra znajomość obsługi MS Office i AutoCAD
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

Zakres obowiązków:

  • sprawowanie nadzoru nad podwykonawcami realizującymi powierzone robót
  • koordynowanie robót zgodnie z harmonogramem
  • koordynowanie prac pomiędzy podwykonawcami
  • prowadzenie dokumentacji technicznej i jakościowej powierzonych robót
  • nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących procedur, standardów pracy oraz przepisów BHP

  • pracę w dużej i dynamicznie zarządzanej firmie, o wieloletniej historii
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki pakiet benefitów pracowniczych - prywatna opieka medyczna, program zajęć sportowych i rekreacyjnych, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie aktywności kulturalnej
  • udział w realizacji dużego, prestiżowego projektu budowy bloków 5 i 6 Elektrowni Opole
  • współpracę w przyjaznej atmosferze, wśród najlepszych specjalistów w branży

Miejsce podjęcia pracy

Brzezie k. Opola

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna