Kierownik Utrzymania Ruchu

Opis pracodawcy:

Correct - K. Błaszczyk i Wspólnicy Sp.k.
Jesteśmy producentem materaców i dużym centrum logistycznym. Istniejemy na rynku od 2006r. Posiadamy bogaty park maszynowy i jeden z najnowocześniejszych magazynów w Polsce. Zatrudniamy ponad 1600 pracowników. Proponujemy pracę w prężnie działającej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne min. średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • kompetencje menedżerskie związane z zarządzaniem zespołem
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość Excela w stopniu co najmniej podstawowym
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widziana znajomość systemu IFS

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad prawidłowym i terminowym przebiegiem usuwania awarii parku maszynowego
  • zarządzanie zespołem podległych pracowników w tym m.in. delegowanie zadań i bieżąca kontrola
  • organizacja i planowanie pracy podległego zespołu w tym m.in. przeprowadzanie auditów (5S) i omawianie ich z pracownikami, zapewnienie nadzoru nad czasem pracy pracowników
  • przestrzeganie obowiązujących w firmie instrukcji, procedur i standardów m.in. w zakresie kontroli jakości, przepisów bhp, ppoż. oraz ochrony środowiska
  • rozwiązywanie bieżących problemów
  • współpraca z innymi działami/ wydziałami w grupie firm
  • współpraca z klientami zewnętrznymi

Firma oferuje:

  • pracę z nowoczesnym parkiem maszynowym
  • ciekawe zadania w ambitnym zespole, który preferuje zaangażowanie i inicjatywę w działaniu
  • umowę o pracę

Miejsce podjęcia pracy

Ociąż

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne