Maintenance Engineer

Press-Glass S.A. jest europejskim liderem w przetwarzaniu szyb dla budownictwa. Współpracujemy z czołowymi producentami okien i fasad. Dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym. Wdrażamy indywidualne systemy obsługi i stale zwiększamy możliwości wykonawcze.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, minimum inżynierskie w kierunkach: elektryka, energetyka, automatyka, mechatronika lub pokrewne
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów i skuteczności w pracy indywidualnej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy przy nowoczesnym parku maszynowym
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zdolność analitycznego myślenia oraz kreatywność
  • dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Zakres obowiązków:

  • tworzenie raportów KPI w utrzymaniu ruchu oraz rekomendowanie zadań doskonalących
  • wdrażanie nowego oprogramowania klasy CMMS
  • optymalizacja gospodarki magazynowej i materiałowej
  • analiza i raportowanie zużyć mediów w grupie
  • zarządzanie dokumentacją maszyn
  • systemowe rozwiązywanie problemów oraz implementacja rozwiązań w grupie
  • współtworzenie i aktualizacja planów przeglądów konserwacji i remontów oraz autonomicznego utrzymania ruchu
  • zgłaszanie i realizacja pomysłów wspierających osiąganie optymalnej efektywności maszyn oraz poprawę bezpieczeństwa pracy
  • współpraca z pozostałymi jednostkami firmy oraz raportowanie wyników do Dyrektora Technicznego

Firma oferuje:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • pracę w młodym, prężnym i profesjonalnym zespole

Miejsce podjęcia pracy

Radomsko

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne