Kierownik Projektu

Klient Banku Danych o Inżynierach. Międzynarodowa firma z branży budowlanej.

Wymagania:

  • Wykształcenie inżynierskie budowlane
  • Min. 7-letnie doświadczenie zawodowe, w tym w zakresie zarządzania projektami i prowadzenia budów, najlepiej z ramienia Inżyniera Kontraktu/Zarządzającego Projektem
  • Uprawnienia wykonawcze - mile widziane
  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego - niezbędne
  • Znajomość warunków umów FIDIC - jako dodatkowy atut
  • Gotowość do podjęcia współpracy na zasadzie kontraktu
  • Umiejętność zarządzania zespołem inżyniera kontraktu
  • Umiejętność współpracy z klientem, wykonawcą i innymi uczestnikami projektu
  • Prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • Pełnienie roli Kierownika Projektu na budowie szpitala w Żywcu z ramienia klienta BDI
  • Współpraca z firmą wykonawczą i inspektorami nadzoru oraz inwestorem
  • Kontrakt jest realizowany w ramach PPP, na zasadach bliskich do żółtego FIDICa

Miejsce podjęcia pracy

Żywiec

pełny etat

Rodzaj umowy

kontrakt

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne