Kierownik Wydziału Produkcyjnego

Wielton S.A. to polska firma produkcyjno-handlowa w branży naczepowej. Współpracujemy z takimi potentatami przemysłu motoryzacyjnego jak MAN, VOLVO, SCANIA, RENAULT, IVECO. Otrzymaliśmy od Ministerstwa Gospodarki wyróżnienie "Orzeł eksportu", przyznawane przedsiębiorstwom najprężniej rozwijającym sprzedaż za granicą. Rozwój firmy jest możliwy dzięki naszym Pracownikom, zatrudniamy ponad 1100 osób.

Wymagania:

  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym
  • praktyka we wdrażaniu nowoczesnych systemów organizacji produkcji oraz w optymalizacji procesów
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym
  • bardzo dobra znajomość zagadnień technologicznych, produkcyjnych oraz utrzymania ruchu
  • znajomość systemów informatycznych wspomagających zarządzanie
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz konsekwencja w realizacji założonych celów
  • umiejętność zarządzania dużą grupą pracowników

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za organizację pracy, bezpieczeństwo, szkolenia, system pracy, utrzymanie systemu jakości, stan i poziom techniczny
  • nadzór nad realizacją planu produkcyjnego
  • podejmowanie inicjatyw zmierzających do poprawy jakości, wydajności oraz eliminacji niekorzystnych zjawisk
  • wdrażanie nowych procesów i rozwiązań produkcyjnych
  • monitorowanie przebiegu produkcji z punktu widzenia realizacji planu produkcyjnego
  • optymalizacja wykorzystania zasobów ludzkich i technicznych
  • budowanie zaangażowania i wspieranie pracowników
  • kontrola terminowości i jakości produkcji

Firma oferuje:

  • współpracę w międzynarodowym środowisku
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • perspektywy rozwoju zawodowego
  • pakiet socjalny dostosowany do potrzeb pracownika

Miejsce podjęcia pracy

Wieluń

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne