Metrolog do Laboratorium Wzorcującego

MERA Sp. z o.o. wywodzi się z byłego "Zjednoczenia Przemysłu Automatyki i Aparatury Pomiarowej", które powstało w 1964 roku. Jako spółka z o.o. działamy od 1989 roku. Prowadzimy sprzedaż przyrządów pomiarowych oraz systemów pomiarowych i monitorowania. Poszukujemy osób na stanowisko laboranta metrologa do naszego laboratorium kontrolno-pomiarowego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne/student ostatniego roku, specjalność metrologia, systemy pomiarowe lub pokrewne
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • chęć do podjęcia stałej pracy w pełnym wymiarze godzin
  • mile widziana znajomość rynku aparatury kontrolno-pomiarowej
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku w laboratorium wzorcującym
  • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie wzorcowań aparatury pomiarowej
  • przygotowywanie urządzeń do badań
  • opracowywanie dokumentacji i instrukcji wzorcowania
  • przygotowywanie ofert na usługi wzorcowania

Firma oferuje:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • szkolenia
  • miłą atmosferę pracy
  • atrakcyjny system premiowy, uzależniony od wyników pracy

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna