Lider Inżynierii Testu

Jabil jest jednym z największych światowych producentów elektroniki na zlecenie. Działamy w branżach: elektroniki użytkowej, telekomunikacji, motoryzacyjnej, medycznej, komputerowej oraz energii odnawialnej.
Firmę cechuje dbałość o rozwój pracowników, silna pozycja finansowa, najnowsze technologie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, telekomunikacja)
  • wiedza z zakresu technik i urządzeń testowych
  • min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem (mile widziane w firmie produkcyjnej)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • zdolności analityczne, umiejętność oceny ryzyka występującego w procesie/produkcie
  • zdolności organizatorskie, umiejętność planowania działań, zasobów, kosztów
  • umiejętność zarządzania i motywowania zespołu
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem inżynierów i techników testu
  • dbałość o rozwój kompetencji podległych pracowników
  • wspieranie biznesu poprzez dostarczanie rozwiązań technicznych dla Workcella i klientów
  • koordynowanie i realizacja projektów w obrębie działu testu
  • odpowiedzialność za budżetowanie Testu w Workcellu
  • opracowywanie metod weryfikacji i kontroli procesu testu

  • pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań
  • udział w projektach w międzynarodowym środowisku
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz świadczenia dodatkowe
  • pomoc przy relokacji

Miejsce podjęcia pracy

Kwidzyn

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna