Kierownik Produkcji/Technolog

Opis pracodawcy:

Adama Manufacturing Poland S.A.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane inżynieria chemiczna lub technologia chemiczna
  • wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum 5 lat
  • mile widziana znajomość zagadnień Lean Manufacturing i Zarządzania Jakością
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobre zdolności komunikacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobra organizacja pracy

Zakres obowiązków:

  • kontrola nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych,
  • współudział w opracowywaniu planów produkcji, zatrudnienia, rozwoju i modernizacji wydziału
  • zapewnienie wysokiego poziomu organizacyjnego procesów produkcyjnych prowadzonych na instalacjach
  • współudział w opracowywaniu potrzeb remontowych
  • współudział w opracowaniu projektów norm jakościowych surowców, wyrobów gotowych
  • nadzór nad właściwym wykorzystaniem maszyn i urządzeń celem osiągnięcia optymalnych zdolności produkcyjnych
  • implementacja nowych technologii produkcji
  • implementacja nowoopracowanych dokumentacji technologicznych
  • kontrola kosztów produkcji
  • ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych
  • opracowywanie założeń do wprowadzania nowych technologii produkcji
  • kontrola procesów technologicznych pod względem zgodności ich realizacji z aktualną dokumentacją technologiczną
  • kontrola i aktualizacja norm zużycia surowców, półproduktów i czynników energetycznych zużytych podczas procesu produkcji

  • ciekawą pracę i samodzielne zadania w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie na umowę o pracę

Miejsce podjęcia pracy

Brzeg Dolny

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna