Główny Technolog w Odlewni

Pracodawca:

Hydro-Vacuum S.A.

Hydro-Vacuum S.A. to największa polska fabryka pomp i systemów pompowych, która istnieje na rynku ponad 150 lat. Ogromne doświadczenie Hydro-Vacuum S.A. w branży pompowej oraz dynamiczny rozwój daje fabryce pozycję lidera w produkcji pomp w Polsce. Podstawowa działalność firmy to produkcja pomp i układów pompowych oraz odlewnictwo.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku odlewniczym
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku technologa-metalurga
  • wskazana znajomość obsługi programu Solid Works

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad opracowywaniem dokumentacji technicznej i konstrukcyjnej dla produkcji odlewniczej
  • nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych w aspekcie metalurgicznym i technologicznym
  • prowadzenie prac doświadczalnych ukierunkowanych na wdrażanie nowych technologii
  • opracowywanie koncepcji technologicznych dla nowych wdrożeń

Firma oferuje:

  • ciekawą pracę w ambitnym zespole
  • umowę o pracę

Miejsce podjęcia pracy

Grudziądz

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna