Kontroler Jakości - Montaż Wiązek Elektrycznych

Pracodawca:

Klient agencji zatrudnienia nr 12288

INTER.EXPERT to jedna z wiodących firm w Europie Środkowej i Wschodniej w obszarze usług przemysłowych i doradztwa personalnego, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Niemiec, rekrutujemy ekspertów dla firm i organizacji. Do projektów (contracting) oraz pracy stałej.
Aktualnie poszukujemy Kandydata/Kandydatki na ww. stanowisko Nr ref. KJ/KD/11/WRZ:

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie kontroli jakości przy montażu wiązek elektrycznych
  • zdolności manualne
  • dokładność i skrupulatność
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość narzędzi pomiarowych
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Zakres obowiązków:

  • diagnostyka elektryki samochodowej - prowadzenie prostych testów diagnostycznych wg standardów pomiarowych i wyznaczonych specyficznych wskaźników
  • dokumentacja przeprowadzonych testów/pomiarów, raportowanie
  • kontrola jakościowa oraz serwisowanie wiązek elektrycznych (drobne naprawy - otaśmowanie, wymiana wtyczki, itp.
  • ocena defektu - w razie złożonej wady produktu - stworzenie opisu defektu i przekazanie uszkodzonego/wadliwego produktu dalej/do Inż. Jakości Rezydenta
  • odczytanie dokumentacji technicznej
  • szkolenie innych współpracowników

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży motoryzacyjnej w renomowanej firmie

Miejsce podjęcia pracy

Września

pełny etat

Rodzaj umowy

kontrakt

Wyjazdy

praca stacjonarna