Konstruktor - Technolog

Pracodawca:

Progress Eco S.A.

Firma jest wiodącym polskim liderem w produkcji sit przemysłowych i siatek technicznych oraz wyrobów na ich bazie. Od ponad 20 lat tworzymy i dostarczamy kompleksowe rozwiązania do przemysłowych procesów separacji, filtracji, przesiewanie i odwadniania. Posiadamy 3 zakłady produkcyjne w Polsce, własne firmy w Niemczech, Czechach oraz sieć przedstawicielstw i partnerów handlowych w Europie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne lub pokrewne)
  • min. 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie obróbki plastycznej, wiórowej i spawania stali nierdzewnych
  • znajomość języka niemieckiego lub/i języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office oraz programów CAD 2D i 3D
  • dobra znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
  • mile widziana znajomość obróbki stali nierdzewnych
  • znajomość podstawowych zasad konstrukcji maszyn i urządzeń
  • samodzielna inicjatywa i dbałość o organizację stanowiska pracy.

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i realizowanie wszystkich etapów prac konstrukcyjnych dla nowych oraz powielanych projektów
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji ofertowej i wykonawczej
  • opracowywanie kalkulacji cenowych
  • wsparcie techniczne przy wdrażaniu projektu do produkcji
  • analiza problemów konstrukcyjnych i wskazywanie rozwiązań
  • optymalizacja procesów technologicznych
  • ścisła współpraca z działem produkcji
  • przeprowadzanie prób technologicznych

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość realizacji ciekawych projektów
  • rozwój zawodowy

Miejsce podjęcia pracy

Dobrów k. Staszowa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne