Starszy Programista PHP

Jedna z najstarszych polskich firm doradztwa personalnego. Od ponad 23 lat realizująca rekrutacje na najciekawsze stanowiska dla kluczowych firm zarówno w kraju jak i za granicą, z wykorzystaniem unikatowych rozwiązań informatycznych takich jak "Błękitna Strefa" oraz "Wyszukiwarka Inżynierów".

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość PHP 5 i programowania obiektowego
  • bardzo dobra znajomość języka SQL, baz danych MySQL i PostgreSQL
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w programowaniu obiektowym w PHP poparte kilkoma komercyjnymi projektami
  • dobra znajomość przynajmniej jednego IDE (Eclipse, NetBeans), praktyczna znajomość SVN
  • dobra znajomość systemów operacyjnych Windows i Linux
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • kreatywność i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • praktyczna znajomość przynajmniej jednego frameworka MVC
  • mile widziane: znajomość frameworka Symfony, znajomość jQuery

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i rozwijanie zaawansowanych aplikacji internetowych i intranetowych z wykorzystaniem PHP, SQL i jQuery
  • aktywny udział w projektowaniu nowych funkcjonalności
  • wdrażanie budowanych aplikacji

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole w biurze w centrum Warszawy
  • nieszablonowy, niekorporacyjny i przyjazny charakter pracy
  • duży wpływ na tworzenie i wdrażanie nowatorskich aplikacji internetowych i intranetowych
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • dużą samodzielność w pracy
  • pracę dla klienta wewnętrznego

Miejsce podjęcia pracy

mazowieckie

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna