Lider Linii Puszkowej

Pracodawca:

Grupa Żywiec S.A.

Jesteśmy firmą łączącą kilkusetletnią tradycję warzenia piwa z nowoczesnością, która działa w oparciu o standardy oraz kulturę organizacyjną Grupy Heineken. Jesteśmy jednym z ponad 60 krajów, które tworzą Świat Heinekena, a nasze browary znajdują się w Żywcu, Leżajsku, Warce, Elblągu i w Cieszynie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w zarządzaniu pracownikami produkcji lub w zarządzaniu zespołem w projektach produkcyjnych
  • umiejętność analizy pracy maszyn, czytania dokumentacji
  • komunikatywność, nastawienie na współpracę
  • gotowość do nauki i przestrzegania standardów produkcji, ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa
  • znajomość metodologii i narzędzi Lean Management
  • samodzielność w działaniu
  • znajomość jęz. angielskiego (poz. B1) - mile widziana
  • znajomości MS Excel

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem produkcji w obszarze linii puszkowej
  • odpowiedzialność za realizację planu produkcyjnego w aspektach: jakościowym, ilościowym i asortymentowym
  • nadzorowanie, korygowanie i optymalizowanie przebiegu procesów produkcyjnych
  • wspieranie procesu planowania produkcji, działań zapobiegających awariom itp.
  • odpowiedzialność za planowanie i realizację budżetu (personalny, remontowy, inne koszty stałe, koszty mediów energetycznych, materiały pomocnicze i opakowaniowe, majątek trwały)
  • odpowiedzialność za realizację zadań Autonomus Maintenance
  • uczestniczenie w realizacji inwestycji i modernizacji maszyn
  • prowadzenie szkoleń dla operatorów zwiększających umiejętności mechnianiczne
  • odpowiedzialność, nadzorowanie i weryfikowanie dokumentacji systemowej (np. ZSZ, SAP, inne)

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie podstawowe oraz premie uzależnione od poziomu realizacji celów)
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (karta sportowa, Fundusz Emerytalny, dofinansowanie do wakacji itp)
  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • pracę w organizacji o wysokim stopniu automatyzacji procesów technologicznych
  • realne możliwości rozwoju zawodowego

Miejsce podjęcia pracy

Warka

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna