Inspektor ds. Mediów

Pracodawca:

Grupa Żywiec S.A.

Grupa Żywiec, zdobywca III miejsca w rankingu najbardziej pożądanych pracodawców 2014 w opinii specjalistów i menedżerów w kategorii FMCG/HoReCa według Antal International.

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu technicznym, mile widziane specjalności: energetyka cieplna, chłodnictwo, uzdatnianie wody lub oczyszczanie ścieków
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • uprawnienia energetyczne typu E
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

Zakres obowiązków:

  • eksploatacja urządzeń i instalacji energetycznych w Browarze, w tym: w kotłowni, maszynowni chłodniczej, stacji uzdatniania wody, oczyszczalni ścieków, sprężonego powietrza, CO2, węzłów cieplnych, systemów wentylacji mechanicznej
  • nadzór nad pracą instalacji technologicznych
  • dbanie o utrzymanie na określonym poziomie stanu technicznego urządzeń instalacji technologicznych

  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego w dziale o wysokim stopniu automatyzacji procesów technologicznych
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z bogatym pakietem świadczeń dodatkowych

Miejsce podjęcia pracy

Warka

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna