Kierownik ds. Produkcji

Pracodawca:

Bowil Biotech sp. z o.o.

Bowil Biotech sp. z o.o. - jest jedną z najnowocześniejszych fabryk bionanocelulozy na świecie, wybudowaną zgodnie ze standardami farmaceutycznego GMP. W 2015 roku Bowil został zwycięzcą konkursu - "Przemysłowa Inwestycja Roku 2014" w kategorii "Innowacyjna Inwestycja Roku" - organizowanym przez Tereny Inwestycyjne oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (biotechnologia, chemia, technologia produkcji)
  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej (profil biotechnologiczny, chemiczny będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość organizacji procesów produkcyjnych i doświadczenie w zarządzaniu procesowym
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym wyższego szczebla związanym z zarządzaniem produkcją
  • poparte wynikami osiągnięcia w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych
  • zaawansowana obsługa programów: MS Office (Word, Excel, Visio, Power Point), Adobe Reader, AutoCAD
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz osobowość kierownicza
  • znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzorowanie i koordynację procesów produkcyjnych, w tym procesów technologicznych
  • zarządzanie oraz tworzenie i realizacja strategii rozwoju zakładu produkcyjnego
  • nadzorowanie oraz przygotowanie organizacyjne i technologiczne produkcji
  • wdrażanie działań zmierzających do optymalizacji procesów i poprawy zdolności produkcyjnych zakładu
  • planowanie, nadzorowanie oraz rozliczanie zadań produkcyjnych
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy i kontroli ryzyka
  • motywowanie i rozwijanie podległego zespołu

Firma oferuje:

  • rozwijającą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • narzędzia pracy niezbędne do realizacji powierzonych zadań

Miejsce podjęcia pracy

Władysławowo

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna