Inżynier Jakości

Pracodawca:

General Electric Company Polska Sp. z o.o.

GE Energy Management działa w sektorze energetycznym poprzez rozwijanie technologii, pomagających lepiej i bezpieczniej rozwiązywać problemy naszych klientów. Z 7,3 miliardami dolarów zysku w 2013 roku jesteśmy jednym ze światowych liderów w transmisji, dystrybucji i konwersji energii. Biznes GE Energy, do którego w Polsce należą fabryki w Bielsku Białej, Kłodzku oraz Łodzi, gdzie znajduje się również Globalne Centrum Finansowe naszego biznesu, to międzynarodowy lider w globalnej produkcji i sprzedaży urządzeń i aparatów mających zastosowanie w dystrybucji, ochronie, monitorowaniu, transformacji, przetwarzaniu energii niskiego i średniego napięcia oraz kompletnych rozwiązaniach procesów produkcyjnych i systemów automatyki sterowania.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe elektryczne (mile widziane)
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • znajomość systemów zarządzania jakością wg norm ISO 9000
  • doskonałe umiejętności analityczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, Power Point)
  • umiejętność współpracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i wdrażanie planów kontroli
  • współpraca z inżynierem procesu i konstruktorem przy wdrażaniu nowych produktów
  • rozwiązywanie aktualnych problemów jakościowych (zbieranie danych i ich analiza; nadzór nad wdrażaniem działań korygujących i doskonalących)
  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej
  • współpraca z innymi działami w zakresie poprawy jakości
  • szkolenie pracowników w zakresie kontroli jakości
  • jakościowa analiza procesów produkcyjnych w celu ich ciągłego doskonalenia

  • pracę w firmie posiadającej stabilną i ugruntowaną pozycję na rynku
  • swobodę w działaniu oraz możliwość realizowania własnych pomysłów
  • pracę pełną nowych wyzwań i niestandardowych zadań
  • elastyczny czas pracy
  • współpracę z międzynarodowym środowiskiem
  • możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy
  • przyjazną atmosferę i kulturę pracy

Miejsce podjęcia pracy

Bielsko Biała

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne