Advanced Manufacturing Engineer

Klient Banku Danych o Inżynierach - firma produkująca wyroby z drewna.

Opis pracodawcy:

Firma jest dużym producentem nowoczesnych wyrobów z drewna.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku technologa lub inżyniera procesu
  • znajomość zasad projektowania i balansowania nowych procesów produkcyjnych
  • znajomość Lean Manufacturing
  • zdolności analityczne
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • znajomość narzędzi statystycznych będzie dodatkowym atutem
  • znajomość AutoCAD, MS Office
  • znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego
  • umiejętność przygotowania dokumentacji PFMEA oraz planów kontroli procesów będą dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie zmian do produktów, procesów i narzędzi
  • modyfikacje istniejących procesów, rozwój nowych technologii
  • strategiczne planowanie rozwoju technologii i wydajności procesów
  • tworzenie layout'ów nowych linii produkcyjnych, ciągów produkcyjnych, fabryk
  • projektowanie nowych produktów (dobór materiałów, konstrukcja)
  • tworzenie nowej dokumentacji technicznej, liniowej, produkcyjnej
  • zarządzanie projektami R&D

Firma oferuje:

  • ciekawą pracę w stabilnej i renomowanej firmie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się branży
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

Miejsce podjęcia pracy

woj. zachodniopomorskie

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne