Główny Inżynier w Dziale Technicznym

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Międzynarodowa firma świadcząca usługi towarowych przewozów kolejowych w Polsce i za granicą oraz w ruchu transgranicznym przy wykorzystaniu nowoczesnego taboru.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 6 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w branży kolejowej
  • doświadczenie związane z prowadzeniem projektów inżynierskich
  • doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną (schematy, rysunki)
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej - instrukcje, rysunki, schematy
  • doświadczenie w tworzeniu analiz technicznych
  • doświadczenie w opracowywaniu analiz ryzyka
  • projektowe podejście do realizowanych zadań
  • mile widziana znajomość budowy taboru kolejowego - wiedza z zakresu technologii napraw i eksploatacji taboru kolejowego
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność planowania swoich zadań
  • umiejętność zdobywania wiedzy i informacji koniecznych do realizacji zadań
  • samodzielność, inicjatywa i sumienność

Zakres obowiązków:

  • codzienne wsparcie (merytoryczne i techniczne) zespołów mobilnych zlokalizowanych na terenie całego kraju w zakresie usuwania usterek pojawiających się na taborze kolejowym
  • dokonywanie analiz technicznych
  • prowadzenie projektów inżynierskich z zakresu eksploatacji lokomotyw i wagonów (modyfikacja lokomotyw, nadzór nad budową nowego taboru, organizacja i planowanie napraw rewizyjnych, kontrola i odbiór techniczny pojazdów po naprawach głównych i rewizyjnych)
  • udział w opracowywaniu dokumentacji technologicznej
  • udział w procesie zmian i modyfikacji Dokumentacji Systemu Utrzymania pojazdów kolejowych (DSU)
  • współpraca z kooperantami oraz pracownikami pozostałych działów firmy
  • zarządzanie dokumentacją techniczną dotyczącą taboru kolejowego
  • przeprowadzanie audytów dostawców
  • szkolenie pracowników, egzaminowanie pracowników wykonujących przeglądy lokomotyw, wydawanie dopuszczeń do przeglądów

  • ciekawą pracę w przyjaznym zespole w międzynarodowej firmie
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • opieka medyczna
  • grupowe ubezpieczenie na życie

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne