Project Manager

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Producent komponentów technicznych z tworzyw sztucznych dla różnych sektorów przemysłu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży tworzyw sztucznych
  • znajomość problematyki związanej z formami wtryskowymi i procesami produkcyjnymi także złożonymi
  • umiejętność czytania i oceny rysunków technicznych
  • umiejętność przygotowywania kosztorysów/ofert dla klientów (RFQ)
  • znajomość charakterystycznych dla branży motoryzacyjnej narzędzi i norm jakościowych ISO TS, APQP, PPAP, FMEA
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziana znajomość języka niemieckiego)
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne (liczne kontakty z klientami)
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • bardzo dobra obsługa komputera - pakiet MS Office
  • prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

  • koordynacja wdrażania projektów dla klientów branży automotive
  • bezpośredni kontakt z klientem zewnętrznym w sprawach związanych z realizacją projektów
  • koordynowanie prac podczas trwania projektu zgodnie z wymaganiami klienta oraz przyjętymi procesami
  • zarządzanie ryzykiem w projekcie, raportowanie
  • terminowa realizacja zadań w projekcie obejmujących: rozwój produktów, zarządzanie zmianami konstrukcyjnymi oraz wdrażanie do produkcji
  • zarządzanie i nadzorowanie zespołów projektowych (ustalanie wymagań projektowych, harmonogramów, planów rozwoju i potrzebnych zasobów)
  • zapewnienie właściwej komunikacji w projekcie z klientem, poszczególnymi zespołami specjalistów
  • nadzorowanie jakości wykonywanych i zlecanych zadań w czasie rozwoju produktów, ich wdrażania do produkcji oraz podczas produkcji finalnej
  • terminowa nominacja poddostawców poszczególnych komponentów
  • planowanie i zarządzanie budżetem związanym z rozwojem produktów, inwestycjami i niezbędnym oprzyrządowaniem

Firma oferuje:

  • stałe zatrudnienie
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju

Miejsce podjęcia pracy

Grodzisk Mazowiecki

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne