Główny Inżynier Projektant ds. Robót Hydrotechnicznych

Klient Banku Danych o Inżynierach - międzynarodowa firma inżynieryjno-doradcza.

Międzynarodowa firma inżynieryjno-doradcza. Firma realizuje zadania w zakresie projektowania: budynków (konstrukcje i instalacje budowlane), infrastruktury (drogi, mosty, lotniska) oraz obiektów inżynieryjnych z uwzględnieniem aspektów środowiskowych i ekonomicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • co najmniej 10-letnie doświadczenie zawodowe w opracowywaniu i/lub sprawdzaniu dokumentacji projektowych na roboty budowlane lub remontowe
  • uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie zgodnie z wymogami obowiązującego Prawa budowlanego bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej ze specjalizacją budowle hydrotechniczne (lub równoważne uprawnienia hydrotechniczne wydane zgodnie z wcześniej obowiązującym prawem)
  • doświadczenie w projektowaniu obiektów hydrotechnicznych, zabudowy regulacyjnej jak również doświadczenie w prowadzeniu nadzorów autorskich
  • potwierdzona wiedza w zakresie sporządzania i realizacji inwestycji realizowanych zgodnie z Warunkami Kontraktowymi FIDIC

Zakres obowiązków:

  • kandydat na to stanowisko - po wyrażeniu zgody - weźmie udział w imieniu firmy w postępowaniu przetargowym, a po wygraniu przez firmę przetargu będzie uczestniczył w realizacji projektu na stanowisku Głównego Inżyniera Projektanta ds. Robót Hydrotechnicznych

Miejsce podjęcia pracy

Szczecin

pełny etat

Rodzaj umowy

samozatrudnienie, kontrakt

Wyjazdy

częste wyjazdy