Technolog Procesu Wtrysku

Klient Banku Danych o Inżynierach - międzynarodowy producent doskonałej jakości okien.

Międzynarodowy producent stolarki okiennej posiadający w Polsce nowoczesne zakłady produkcyjne.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doskonała znajomość technologii tworzyw sztucznych
  • znajomości budowy i działania form wtryskowych
  • zdolność do aktywnego wspierania utrzymania ruchu, produkcji i jakości w zakresie procesu wtrysku (szkolenia, dokumentacja)
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem i presją czasu
  • umiejętność efektywnego realizowania zadań i osiągania celów, dynamizm w działaniu
  • dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pakietu Microsoft Office

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za technologię procesu wtrysku tworzyw sztucznych
  • wprowadzanie nowych projektów w dziale wtrysku oraz ich ciągłe doskonalenie
  • nadzór nad wydajnością maszyn wtryskowych oraz podejmowanie niezbędnych działań związanych z jej poprawą
  • optymalizacja procesów wtryskowych oraz współpraca z innymi działami w celu eliminacji niezgodności jakościowych powstałych w trakcie procesu wtrysku
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją procesową
  • optymalizowanie parametrów pracy maszyn wtryskowych
  • ciągłe doskonalenie procesów w celu zwiększenia efektywności produkcji oraz poprawy jakości produktów

Firma oferuje:

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • przyjazne i bezpieczne środowisko pracy
  • szkolenia zawodowe
  • wynagrodzenie odpowiadające stanowisku i posiadanym kwalifikacjom

Miejsce podjęcia pracy

wielkopolskie

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna